Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

17 + 11 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • beü de okuyan kızlara tavsiye

  /
  2

  Gerçekten şu mecrada şu başlıkta ve tavsiyelerde konunun dışına nasıl çıkılır nasıl at gözlüğü ile olaylara bakılır ispat ettiniz teşekkürler ne kadın ne erkek olarak size söyleyecek tek bir sözüm kalmadı. Gençler kaldığınız yerden devam….

  ne beün kızları beün erkeklerine tavsiye verecek düzeyde ne de erkekler kızlara. komple vasatız komple çöpüz komple komple tikiyiz.

  Siz kim olarak kadınların nasıl olması gerektiği hakkında atıp tutma hakkına sahip olduğunuzu zannediyorsunuz acaba? Sanki bütün erkekler bu başlıktaki bütün özelliklere sahip de, kadınlar da böyle olsun diyorsunuz. Sadece gülüyorum size. Hani yazmışsınız ya hep güler yüzlü olun diye.

  bue hakettiğini bulmuş.
  (bkz: ceza alan üyeler listesi)

  Kızlardan linç yediğim başlık oldu aq malsınız napak?

  yüksek beyin seviyeli bueye ithafen

  "bak şuradan"

  dedi @bue.

  beyin seviyesi de yeni bir tabir galiba. beyin seviyesi. beyin seviyesi. beyin seviyesi. beyin seviyesi. beyin seviyen(!)

  @1 çok mantıklı bir noktaya parmak basmış çünkü beüdeki kızların beyin seviyesi harbiden düşük

  Tavsiyeler kötü gibi görünmese de kadınlar için sürekli bir şeyler söyleyen insanlardan bıktık. "kadın dediğin…, kadın şudur budur" gibi. Artık kadınları kendi kalıplarınıza sokmaya çalışmayı bırakmanız lazım. Her birimiz kendi farklılıklarımızla ve birbirinden ayrık değerlerimizle daha güzel insanlarız.

  -sadece kızlara yönelik- maddeleri hariç her insanın uyması gereken ve uyulması halinde dünyayı daha iyi bir hale getirecek tavsiye listesidir. "yazarı" kutlamak adına la isla bonita şarkısının "taladego" coverını dinleyerek uyuyacağım.
  edit: daha türlü maddeler eklenebilir ama çok uykum var. başka zamana artık.