Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

7 + 14 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • bahar şenlikleri

  /
  2

  arkadaşlar bahar şenliklerinde görmek istediğimiz şeyleri yazalım oylayalım, yeterince katılım olursa rektörlüğe buradan sesimizi duyurabiliriz. siz de tanıdık tanımadık kim varsa getirin fikrini söylesin veya hoşuna giden fikri oylasın. yeter artık kafalarınaa göre saçma organizasyon yaptıkları.

  ben başlıyorum: sanatçı çağırmaya bile gerek yok iyi düzenlenmiş kaliteli bir müzik listesiyle konser/dans tarzında basketbol sahası kullanılsın. yarışmalar vs. düzenlensin bence.
  (katılan katılmayan herkes fikrini beyan etsin. en çok destekleneni rektörlüğe bildirilsin. en kötü ben bildiririm rektörlüğe fikrin sahibi yapmasa bile)

  edit: adminlerden ricam, şunu arada üste çıkarabiliyorlarsa çıkarsınlar ki katılım gösterilsin önemli bir sayıya ulaşalım. veya yazarlar arada up yapsın.

  duman tekrar gelsin!

  Mor ve ötesi lütfen @beurektoru

  eski Bee Gees'i tekrar toplayıp getirsinler istiyorum. hadi bakalım, hodri meydan!

  odtü gibi bir üniversitenin bile bu sene yapmadığı, beü için artık hayal olan hadise.

  eskiden çok güzeldi. iki adet sahne vardı ana ve alternatif. ana sahnede gelen sanatçılar çıkar, biz burun kıvırıp alternatif sahnede okulun gruplarını dinlerdik. sanat sokağı kurulurdu, etkinlikler olurdu. sinema klübü o ara her gece açık hava gösterimi yapardı. spor salonunda bile ses sistemi olur karşılaşmalar heyecanla ve eğlenceyle takip edilirdi. gelinen nokta beni fazlasıyla üzüyor. zira dün spor karşılaşmalarının kuralarını çektik, günlerce süren voleybol ve basketbol karşılaşmalarını bir haftasonu cumartesi-pazara sırf "yaptık işte" demek için sığdırmayı planlıyorlardı. gerekli itirazları dekanlığa kadar ilettim, umarım bir şeyler elde edilir. korkarım bu gidişle "erik dalı" bile oynatmayacaklar.*

  dip not: maçlara bekleriz

  ünlü olmasa da az çok adı sanı duyulmuş şarkıcı ya da grup getirilmeyecekse olmaması gerekendir. geçen seneki gibi dj kürsüsü ve saçma sapan şeyler kurup oyun havası çalınacaksa cidden hiç olmasın daha iyi. yoksa tribünlerde otururken basket otistiklerine ve oyun havasının sesine kilitlenip zonguldak’taki varlığınızı sorgulatacak derin düşüncelere dalabilirsiniz.*

  edit: ayrıca üniversitenin başında ilahiyatçı gereksiz bir rektör varken geçen seneki ortam bile olmayacaktır. hatta geçen sene bu adam bahar şenliklerinin iptalini istemiş fakat kurul hazırlıklar yapıldı diyerekten karşı çıkmıştır.

  en azından şenliğin spor kısmında istediklerini yapamadılar. "şuradan" fakülteler arası maçlara göz atabilirsiniz. tüm voleybol ve basketbol karşılaşmalarına bekleriz sözlük sakinleri.

  Sözlük olarak toplanıp etkinlik yapmayı sunuyorum

  gökhan turkmen tekrar gelsin ! ama bu sefer ses sistemini bahane etmesin

  nerde o eski bahar şenlikleri offf offf…